GraficZone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GraficZone

Respecta si vei fi respectat!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie ZuZu (De la Emil)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
@NdR3!

@NdR3!


Mesaje : 18
Data de inscriere : 26/05/2013
Varsta : 25

Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Empty
MesajSubiect: Reclamatie ZuZu (De la Emil)   Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 3:31 am

Nume Real : Emil Constantinescu
Varsta : 17
Nick Tau : [GZ]Emil
Nick Admin Reclamat : [A:B]*ZuZu
Descriere : No Recoil / Silent Aim
Dovada : -Demo 1 - http://www.fileshare.ro/e29656530 - zuzu
             -Demo 2 -  http://www.fileshare.ro/e29656534 - zuzu3
Martori : Depanatoru
Data / Ora : 25/06/2013 | 13:30 (Aproximativ)
Cum Crezi Ca Trebuie Pedepsit? : -
___________________________________________________________

Uitati-va atenti la gloante, aproape toate gloantele se duc in acelasi loc, tinta fuge in sus, gloantele se duc in jos, sunt momente cand trage in continuu` si gloantele lui se duc pe aceeasi traiectorie, nu trage nici rafale sa zici ca mai scapa de recoil, cand maresti fps iti mai scade din recoil dar, deja uitati-va atenti, sunt niste secvente in demo 1 daca nu ma insel, cand trage intr-un player, iar apoi ii sare tinta automat, pe cel de jos !
Sus In jos
Emil

Emil


Mesaje : 27
Data de inscriere : 21/06/2013
Localizare : Bucuresti / Militari

Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ZuZu (De la Emil)   Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 3:36 am

Mii de scuze, l-am rugat pe Andrei sa faca reclamatia in numele meu, deoarece eu nu aveam inregistrate 7 zile de la creearea contului, pentru a putea posta acele link-uri respectiv demo-uri. Nu vreau sa credeti ca am ceva cu ZuZu, insa nu mi se pare normal ca un admin sa nu joace in regula, o zi buna sa aveti !
Sus In jos
numezuzu




Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/06/2013

Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ZuZu (De la Emil)   Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 3:55 am

mda Acest cod pe care il numiti voi este un CFG foarte bun care nu sar gloantele . Cu NO RECOIL 5% .
Sus In jos
Depanatoru




Mesaje : 15
Data de inscriere : 27/05/2013

Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ZuZu (De la Emil)   Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 7:28 am

Da.Problema este,ca acest cfg, al tau nu este acceptat de politica noastra,si nici in alta parte ...cred.
Ai 2 variante ,ori iti schimbi cfg cu unu acceptat de noi ,,ori vei fi alungat.Sa vedem si parerea celorlalti.
Sus In jos
Emil

Emil


Mesaje : 27
Data de inscriere : 21/06/2013
Localizare : Bucuresti / Militari

Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ZuZu (De la Emil)   Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 10:48 am

Acest cfg, scade fps, si are modificari interzise din cate stiu, astfel imbunatateste gameplay-ul fiecarui jucator care il foloseste, exista si un silent aim pe acolo, la un moment dat iti fugea gloantele in capul lui, iar cand tragei in continuu` gloantele nu se imprastiau, se grupau in tinta, cand tragi iti "danseaza" tinta, se poate considera un silent aim mai scazut din procentul sau, astfel nu bate la ochi, dar no recoil-ul te da de gol... incearca sa joci corect.

Am mutat imaginea in timpul demo-ului si pe alti playeri, astfel puteam face diferenta in momentul in care tragi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie ZuZu (De la Emil)   Reclamatie ZuZu  (De la Emil) Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie ZuZu (De la Emil)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» [Model] Reclamatie
» Absent [GZ]Emil
» [Cerere Rank] Emil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GraficZone :: Administratie. :: Reclamatiii-
Mergi direct la: