GraficZone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GraficZone

Respecta si vei fi respectat!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Admine!!!!

In jos 
+3
cove
mali
[GZ]Bodo
7 participanți
AutorMesaj
[GZ]Bodo

[GZ]Bodo


Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/05/2013
Varsta : 41
Localizare : Pecica jud>ARAD

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 1:04 pm

In timp ce faceam reclama toti ma intrebau ce conditi tresa indeplineasca pt admin.
Eu as propune sa se dea admine la toti care fac cereri indiferent de ore si experienta sau nationalitate, bine inteles fara anumite comenzi.Asa am putea sa cistigam multi jucatori eu cred ca asa am putea sa progresam mai incet dar sigur .

Astept parerile voastre ?
Sus In jos
mali
Administrator
Administrator
mali


Mesaje : 63
Data de inscriere : 25/05/2013
Varsta : 30
Localizare : Oradea/Oradea Mare

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 1:05 pm

Eu dau un PRO!
Toti merita o sansa si noi am inceput de la 0 . In privinta adminatului vom fi cu ochi pe ei.
Asteptam pareri
Sus In jos
https://graficzone.forumgratuit.ro
cove




Mesaje : 26
Data de inscriere : 14/06/2013
Varsta : 33
Localizare : Vulcan

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 1:29 pm

Ideea este buna
Adminele sa fie acceptate ca Helper, si in functie de progrese sa se dea upgrade
Sus In jos
https://graficzone.forumgratuit.ro/
Depanatoru




Mesaje : 15
Data de inscriere : 27/05/2013

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 2:03 pm

Deacord,,dupa ,,cateva ,pareri ,ale voastre,,sa le dam ,,doar sa mai veniti pe sv ,,sa-i urmarim...sa nu faca mai mult rau ,,decat bine.
"nationalitate">> te referi la "aia",,,,sau la vreun sarb,bulgar,rus,makedon etc. si invatam limba lor?>
Sus In jos
[GZ]Mitika




Mesaje : 13
Data de inscriere : 04/06/2013
Varsta : 30
Localizare : Moldova. Leova

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 12:54 am

Un pro de la mine. Vom intra mai des pe sv si vom sta cu ochii pe ei.
Sus In jos
[GZ]Bodo

[GZ]Bodo


Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/05/2013
Varsta : 41
Localizare : Pecica jud>ARAD

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 8:27 am

sarb,bulgar,rus,makedon etc.  Dece nu arfi!!! Ceva nou sa avem si admini straini pe server ei vor posta numai in engleza.In ziua de azi avem multe mijloace de traducere bine inteles ca abateri vor fi, da io cel putin nu am mai intilnit inca asa ceva sa fie admini si din alte tari pe un singur server.Si asa mai mult cu ei jucam, o incercare ar merita dupa mine nu avem ce pierde.
Sus In jos
@NdR3!

@NdR3!


Mesaje : 18
Data de inscriere : 26/05/2013
Varsta : 25

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 10:34 am

O idee foarte buna.
Sus In jos
[GZ]Emil

[GZ]Emil


Mesaje : 7
Data de inscriere : 04/06/2013
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti / Militari

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 11:22 pm

Sunt de acord cu cove, la inceput helper, fara comenzi prea mari, iar usor, usor progresele si munca lor nu vor ramane nerasplatite cu un upgrade.. asta tine si de rabdare, si de initiativa fiecaruia, potentialul sau, caci pana la urma asta trebuie sa vedem din partea fiecaruia, indiferent de gradul sau, iar ideea cu admini de alta nationalitate, nu e rea, asteptam cererile si vedem ce o sa iasa, suind mai multi oameni la bord, usor usor umplem vasul, fiecare aducand mai multi prieteni.. iar, cu timpul cine o comite sau nu arata interes, in apa cu ei Very Happy
Sus In jos
cove




Mesaje : 26
Data de inscriere : 14/06/2013
Varsta : 33
Localizare : Vulcan

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeMar Iun 18, 2013 2:11 pm

hmmm... cum noi nu prea suntem acceptati in alte tari ca conducatori, nu vad cum ar fi invers. defapt la noi se poate, acceptam sa ne consideram norocosi ca avem fani?
Nu sunt de acord cu admini de alta nationalitate.Daca cineva considera ca e bine si asa , eu tot impotriva sunt.

Si parerea mea e ca nu putem da admin la "vrajeala" oricui doar sa umplem carul. Admin se da cuiva care stie sa il foloseasca, nu sa stea sa caute pe "prietenul Google, Comenzi amx_mod" . Hai sa nu coboram chiar asa.

Ne revenim putin mai greu, dar nu dam cartofi pe ochi frumosi....

Stima
Sus In jos
https://graficzone.forumgratuit.ro/
cove




Mesaje : 26
Data de inscriere : 14/06/2013
Varsta : 33
Localizare : Vulcan

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeMar Iul 16, 2013 1:37 pm

Voi nu v-ati saturat de admini incapabili?
Dupa cum se vede fac mai mult rau decat bine.

Sugestie:
Toti cei incapabili(sub 16 ani) sa fie exclusi, nu cand intru sa imi zica un nenorocit de copil ca "ce m*** vrei" , cum de altfel mi s-a intamplat ieri.Azi, am fost amenintat iar de nu mai stiu care naiba, ca imi iau remove.Chiar asa trebuie sa ajung?

Si, mai am o nemultumire... multe accese nu le mai am, nick, rcon, transfer..Inteleg ca nu am fost o perioada destul de lunga pe aici, dar macar cat sunt sa imi fac treaba cum sunt obisnuit si cat de bine pot.Poate nu postez unde trebuie dar nu e nimic secret. Ma doare cand nu pot sa imi fac treaba cum stiu mai bine...atat

Mai bine sa fim severi si respectati decat sa vina niste puradei sa ne rada in nas.
Stima
Sus In jos
https://graficzone.forumgratuit.ro/
mali
Administrator
Administrator
mali


Mesaje : 63
Data de inscriere : 25/05/2013
Varsta : 30
Localizare : Oradea/Oradea Mare

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeMar Iul 16, 2013 3:23 pm

Cove are mare dreptate .
A lamurit tot.
Propunere Respinsa , T/C
Sus In jos
https://graficzone.forumgratuit.ro
Depanatoru




Mesaje : 15
Data de inscriere : 27/05/2013

Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitimeMier Iul 17, 2013 12:42 am

cove....iti pun un Whiskey??:> Dinpacate ,,unii inteleg prin ,de-a admina , ban /kick la gramada,si nu inteleg ,,ca doar de codati ,nu avem nevoie.E vorba de kenzor,,,,,,avem admini la 15-16-17 ani ,nustiu exact ,care au simtul raspunderii ,fata de ceea ce fac.O sa-i selectam dupa fapte.Imi spui cove,pe mess ce accese mai ai nevoie ,si mali ,daca vrea iti da si aici.
Stima.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admine!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Admine!!!!   Admine!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Admine!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Preturi V.I.P / Admine pe Cs.GraficZone.Ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GraficZone :: Administratie. :: Sugestii/Discutii/Pareri-
Mergi direct la: